میز مناسب برای فضا‌های کوچک با 12 ‌ایده عالی

بازدید 1122

شاید فکر کنید به خاطر کوچکی آپارتمانتان نمی توانید میز مناسب برای فضا‌های کوچک و دفتر خانگی مناسب خوب داشته باشید اما با انتخاب میز مناسب می توان حتی از گوشه بی استفاده اتاق هم به عنوان یک دفتر کار استفاده کرد. انتخاب شما چه یک میز دیواری، کم ارتفاع یا معلق باشد همیشه گزینه ای برایتان وجود دارد. اگر به دنبال نمونه میز کار کوچک هستید ایده میز برای فضای کوچک این مقاله را هم می توانید در بازار بیابید هم برای خودتان سفارش دهید یا بسازید. در هزینه چندان فرقی با نمونه های فروشگاهی ندارد و مناسب اتاق و خواست شما تولید می شود. در این مقاله چند ایده میز برای فضای کوچک را معرفی می کنیم که چندان پیچیده هم نیستند.

۱- میز پنجره شناور:

این جایگاه پنجره زیباست اما زوایای آن گوشه‌ای عجیب و غریب ایجاد می‌کند که باعث اتلاف فضا می‌شود. گوشه‌های زاویه دار عجیب و غریب مانند این موارد مناسب بسیاری از مبلمان تجاری است و یک میز آویز سفارشی مانند این میز بهترین راه حل است.

۲- سبک مدرن میانه قرن:

مبلمان کم عمق و مدرن در قرن میانه در فضا‌های کوچک کار می‌کنند زیرا قطعاتی از این دست بار بصری زیادی ندارند. این میز پرطرفدار در یک آپارتمان تزئین شده است، نمونه فوق العاده‌ای است. روکش زیبای چوبی و طراحی جمع و جور آن را به یک اتاق شیک برای اتاق نشیمن کوچک تبدیل کرده است. یک قفسه کتاب بلند که برای نگهداری وسایل دفتری و اداری استفاده می‌شود.

۳- میزکاری:

طراح داخلی با پر کردن یک طاقچه خالی در اتاق خواب با یک میز داخلی کوچک و یک صفحه اعلانات هیئت مدیره چوب پنبه میتواند کارآمد باشد.

۴- میز لوسیت:

در فضا‌های کوچک قطعات بزرگ مبلمان می‌تواند فضا را زیادی پر و خفه کند. تهیه یک میز ساخته شده از لوسیت کاملاً شفاف را در نظر بگیرید. یک میز کوچک برای نگهداری داشته‌های ضروری ما بسیار کار آمد است.

۵- با خلاقیت خود به دیوار تخته بچسبانید تا شبیه به میز شود:

با این کار فضای بیشتری برای قفسه‌های کتاب و سایر محلول‌های ذخیره‌سازی فراهم شد که بعداً اضافه شدند. فضای کف باز زیر میز یا پیشخوان آویز آزاد به صندلی‌ها اجازه می‌دهد تا آزادانه حرکت کنند و مکان‌هایی را برای جمع کردن کابینت‌های پرونده و جعبه‌های ذخیره‌سازی فراهم می‌کند.

۶- کشوی شناور:

یک کشوی میز شناور با پیشخوان را نصب کنید.

۷- میز تحریر DIY:

متخصصان پزشکی موافقند که یک میز‌ ایستاده برای سلامتی شما ضرر دارد.

۸- میز دوکاره:

مبلمان دو منظوره می‌توانند زندگی در یک خانه کوچک را سرگرم‌کننده و کاربردی‌تر باشند. این میز به میله تبدیل می‌شود. شامل فضای کافی در قسمت پشتی برای ذخیره‌سازی حداکثر ۲۰ بطری و همچنین یک فرورفتگی مخفی برای یک سطل یخ است. در پایان روز کاری، میز کار را ببندید  و زمانی که احتیاج شد از آن استفاده کنید.

میز مناسب برای فضا‌های کوچک

۹- میز گوشه‌ای:

گوشه‌ای از خانه را به یک دفتر تبدیل کند. مواد اصلی شامل تخته سه لا و برخی از براکت‌های قفسه‌بندی است. در صورت نیاز چند قفسه دیواری نیز می‌تواند بالای میز کار نصب شود.

۱۰- میز و صندلی شفاف:

فضای کار شما را تقریباً نامرئی می‌کند.

۱۱- میز در یک کمد:

دفتر خانه شما با بستن درب کشویی کمد محو می‌شود.

12- داشتن میز در آشپزخانه:

صندلی و میز می‌توانند به عنوان یک صندلی اضافی برای اتاق نشیمن عمل کنند.

از آنجا که افراد به فضای اضافی برای غذا خوردن و کار نیاز دارند طراحان آشپزخانه را با فضای ذخیره‌سازی زیر صندلی در سمت راست اضافه کردند و مناسب برای ناهار یا جلسات کوچک با افراد است.

منبع: thespruce

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *