مطالب جدید فناوری

 فناوری می‌تواند دانش تکنیک‌ها، فرایندها و مواردی از این دست باشد، یا می‌تواند در ماشین‌ها تعبیه شود تا بدون اطلاع دقیق از عملکرد آنها، امکان کار را فراهم کند. سیستم‌هایی که از تکنولوژی برای دریافت یک ورودی، و سپس تغییر آن با توجه به کاربرد، و تولید خروجی استفاده می‌کنند به عنوان سیستم‌های تکنولوژیک یا سیستم‌های تکنولوژی شناخته می‌شوند.

طرز تهیه سیروپ دارچین یا اسانس دارچین

سیروپ (Syrup) برای شیرین سازی نوشیدنی هایی مناسب است که در آن قند معمولی به راحتی حل نمی شود طرز تهیه سیروپ دارچین یا اسانس دارچین بسیار آسان است و کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره کرده ایم

طرز تهیه بیفتک مرغ، 1 شام سبک و رژیمی

غذاهایی که با مرغ درست می‌شوند معمولا ساده هستند و سریع هم آماده می‌شوند. طرز تهیه بیفتک مرغ هم یکی از غذاهایی است که طعم خوشایندی دارد و یک شام سبک به‌شمار می‌رود.

تغییرات ناخن در دوران بارداری

در دوران بارداری تغییراتی در پوست، مو و ناخن‌های خانم‌ها ایجاد می‌شود که بیشتر آن‌ها طبیعی است و بعد از بارداری از بین می‌رود. این مقاله به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید تغییرات مو و ناخن در بارداری چگونه است؟

نکات شیردهی به نوزاد و 9 مسئله درباره آن

نکات شیردهی به نوزاد تخصصی که هر مادری باید بداند تا به راحتی بتواند به نوزاد و کودک خود و بدون درد و دشواری به صورت طبیعی و از سینه خود شیر بدهد؛ را در وب سایت نی نی فور مطالعه کنید…

آیا مصرف بادام هندی در بارداری خطرناک است؟

مصرف بادام هندی در بارداری، به خاطر وجود ریزمغذی‌ها و ویتامین‌های مختلف در آن به حفظ سلامت عمومی بدن و تامین انرژی مادران باردار کمک می‌کند. اما خوردن بیش از حد بادام هندی بو داده در زمان بارداری می‌تواند باعث افزایش فشار خون و خطر سقط جنین شود.

سرطان واژن چیست و 4 راه تشخیص آن

سرطان واژن یک سرطان نادر است که در مهبل یا واژن (لوله عضلانی ای که رحم را به دستگاه تناسلی خارجی متصل می سازد) یک زن باید بداند که سرطان واژن چیست…

آنفولانزا در نوزادان و کودکان چگونه است ؟

آنفولانزا در نوزادان و کودکان ، یک بیماری رایج، قدیمی و آشناست که هرچند به‌خودی‌خود، ترسناک نیست اما چنانچه در کنترل آن غفلت نموده یا در مواقع لازم، آن را به‌موقع درمان نکنید، می‌تواند به مقدمه‌ای برای اتفاقات ناخوشایند تبدیل شود.

افزایش شانس بارداری خود را چگونه انجام دهیم؟

دوره تخمک گذاری خود را تحت نظر داشته باشید تا بدانید که زمان درست برای مقاربت جهت باروری چه زمانی است. به عنوان مثال، اگر دوره قاعدگی تان 28 روزه است، در روز چهاردهم تخمک گذاری خواهید کرد. بنابراین، پنجره باروری از روز دهم تا هجدهم باز خواهد بود که برای داشتن رابطه جنسی ایده آل است.